donderdag 14 augustus 2025

Aardbijtjes

                                                                         Hallo,


Vandaag mag ik mijn bijdrage laten zien voor dit blog.
Ik koos de digi: 


Een meisje met een mandje overheerlijke aardbeitjes.

Ik heb veel kleurtjes gebruikt:
jurkje 123-129
laarsjes 151-157
aardbeitjes en de bloemetjes 225-217-107
blaadjes 168-167
haren 102-104-184
voor het gezichtje weet ik niet precies meer.





zondag 10 augustus 2025

Challenge augustus: Alles mag

 Hallo allemaal,

Het is weer de 10e van de maand en dat betekent tijd voor een nieuwe Challenge. Voordat we naar deze Challenge gaan en de bekendmaking van de winnaars, willen we eerst onze deelnemers bedanken voor hun prachtige inzendingen.

We werden in juli gesponsord door maar liefst 5 sponsors, namelijk: Colour of LoveLast Minute MandaLOTVPolka Doodles en The Paper Shelter.
Ook hen willen we hartelijk danken.


Maar voor we naar de Top 4 (Top 3) gaan, hebben we nog een Random winnaar van de maand juli en dat is geworden: 

Wies (21)

Gefeliciteerd met het winnen van onze Challenge.
Zou je contact met ons op willen nemen op kleurenmetpotloden@gmail.com voor het claimen van je prijs. Ook nodigen wij je uit om gastdesigner te zijn van onze Challenge.
Als je gastdesigner wilt zijn, zou je dit dan willen aangeven in je mail aan ons. Wij sturen je dan een digi om mee te werken.
Graag je claim indienen vóór augustus.
Deze badge mag je meenemen naar je blog:


De dames van het DT hebben elk een Top 3 gekozen en uiteindelijk is deze Top 4 (Top 3) eruit gerold, omdat er een gelijke stand was op de 2e plek:

Onze Top 3:


Dames van harte gefeliciteerd met jullie Top 4 (Top 3) notering. 
Zouden jullie contact met ons op willen nemen op  kleurenmetpotloden@gmail.com om jullie prijs te claimen? Jullie mogen je voorkeur aangeven van welke hierboven genoemde sponsor jullie graag een prijs zouden ontvangen. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Ook nodigen we jullie uit om gastdesigner te zijn bij onze Challenge. Mochten jullie dit willen, zouden jullie dit dan aan willen geven in jullie mail aan ons. Wij sturen jullie dan een digi om mee te werken.
Graag jullie claim indienen vóór 20 augustus.
Deze badge mogen jullie op je blog plaatsen:


En als laatste maken wij onze GD Top 3 bekend.
Deze ziet er deze maand zo uit:

GD Top 3:


Dames van harte gefeliciteerd met deze GD Top notering.
Graag nodigen wij jullie uit om gastdesigner te zijn bij onze Challenge. Mochten jullie dit willen, zouden jullie dan willen mailen naar kleurenmetpotloden@gmail.com? Jullie ontvangen dan een digi van ons om mee te werken.
Deze badge is voor jullie:



En dan nu de Challenge voor de komende maand.
Zoals altijd is ons thema 'Alles Mag' zolang er maar uitsluitend met kleurpotloden gekleurd wordt.


We hebben deze maand weer 4 leuke sponsors, namelijk:  



Ons Design Team is aan de slag gegaan met een aantal van de mooie digi's en heeft weer voor prachtige voorbeelden gezorgd:




















Houd ons blog in de gaten, want er zullen nog meerdere mooie creaties met de digi's van de sponsors deze maand verschijnen. 

De Challenge loopt tot en met 6 september 20.00 uur.
We zijn zeer benieuwd naar jullie inzendingen. Veel succes en vooral veel kleurplezier.



You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

woensdag 6 augustus 2025

Christmas Robin

 


Dit is de laatste dag dat je nog mee kunt doen aan de challenge tot 20.00 uur


Ik heb deze schattige digi van
CHRISTMAS ROBIN
Ook deze digi tekst is van lily of the valley

Een van de sponsors deze maand.
Ik heb de digi weer ingekleurd met potloden van Caran d'Ache pablo.




Dit zijn de kleurnummers die ik heb gebruikt
bessen
051  060  070  080
bladeren
015  225  229  230  239  245
vogel
001  003  007  030  033  035  040  047  050  060  161  
300  402  403  405
achtergrond
 001  002  039  371



zaterdag 2 augustus 2025

Groetjes

  Op deze eerste zaterdag van augustus wil ik jullie een kaart laten zien met de digi Ivy van Colour of Love, één van de sponsoren van de challenge van deze maand.

Ik heb Ivy ingekleurd met FaberCastell kleurpotloden.
Voor de liefhebber heb ik hier de kleurnummers:
haar: 169-263   199 (accenten)
huid: 132-189
ogen en make up: 155   156
lippen: 191-225
jurk: 154-153-156   157 (accenten)
lantaarn: 156
bladeren: 158   225   180   185   183 
vlinder: 191-225-199 
stenen boog: 217-225

Ik hoop dat ik jullie heb kunnen inspireren om de kleurpotloden te voorschijn te halen om heerlijk (digitale) stempels in te kleuren 😉.

Voor hen die vakantie hebben.... een heel fijne vakantie.
Geniet ervan.

Verder wens ik iedereen een heel fijn weekend.
Tot later!