woensdag 14 januari 2026

Soccer fun

Hallo allemaal



Eerst en vooral wens ik jullie in 2026 een goede gezondheid en weer veel kleurplezier en hopelijk vinden jullie hier wel wat inspiratie.

Deze verjaardagskaart maakte ik voor mijn kleinzoon die laatst 9 werd.  Omdat hij het voetballen goed volhoudt en zelfs ook nog naar de keeperstraining gaat werd het terug een voetbalkaart.  
Omdat ze van vorig jaar ook een nieuwe hond hebben vond ik de digi ‘soccer fun’ van Di’s digital design perfect passen.  Ik kleurde deze met Derwent chromaflow potloden, uitgeknipt en lichtjes verhoogd opgeplakt.
Voor deze kaart had ik verder weinig materialen nodig.  De voetbal is de stans ‘soccer ball CLCZ14’ van Crealies, heb ze zoals altijd dubbel gemaakt zodat ze kan staan.  De naam dubbel gestanst, het zwart voor de schaduw en natuurlijk zijn leeftijd er nog bij.  Het alfabet is van ‘Make it’ (Action).



Derwent chromaflow :
Huid jongen : salmon 0700 - blush pink 0800
Haar : mocha 1840 - brown sugar 1860
Shirt : lapis blue 1210 - blue orchid 1220 - blue 1300 - light blue 1400
Broek : basil 1600 - grass green 1800
Schoenen : lapis blue 1210 - basalt grey 2130- black 2300
Schaduw  voetbal : platinum 2200
Hond : golden sun 0300 - peach sand 1870


Wil je graag een keertje meedoen met de challenge neem gerust je kleurpotloden, je kan nog meedoen tot 6 februari 20u.
Alvast veel kleurplezier.




Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dankjewel voor het achterlaten van een reactie