zaterdag 14 februari 2026

Princess Mulan

 Een tijdje geleden heb ik samen met onze jongste dochter beide animatiefilms van Mulan gekeken en we vonden beide films heel indrukwekkend.
Het toeval wil dat ik een paar dagen nadat we de films gekeken hadden, de digi Princess Mulan in de Mirtillamente Craftshop tegenkwam. En laat Mirtillamente nou deze maand sponsor van onze februari challenge zijn. Uiteraard kon ik deze schitterende digi niet weerstaan en ben er gelijk mee aan de slag gegaan.
Voor het Mirtillamenteblog heb ik onlangs onderstaande kaart gemaakt en heb geprobeerd Mulan zo 'waarheidsgetrouw' mogelijk in te kleuren.
 

Voor dit blog heb ik Princess Mulan nogmaals ingekleurd en dit keer heb ik mijn fantasie de vrije loop gelaten en is er deze kaart uitgerold:
Ik vind het zo leuk om te zien hoe verschillend de uitstraling van de afbeelding kan zijn door andere kleuren te kiezen.
Mulan heb ik weer ingekleurd met FaberCastell Polychromos kleurpotloden.
Daarvoor gebruikte ik de volgende kleurnummers:
Haar: 185-180-178-177-199
Decoratie: 115   142
Huid: 132-189-188
Ogen: 177
Mond: 142
Kleding: roze 132-129   oranje 188-115-117   rood 129-142-193
Zo hier en daar heb ik met 157 wat schaduw aangebracht.
Om vlekken met het blenden te voorkomen heb ik de kleuren met wit (101) geblend.

De velletjes designpapier zijn restanten uit een oude paperpad van Basic Grey.
Voor de finishing touch heb ik een tekst en dew drops toegevoegd. Meer heeft deze kaart n.m.m. niet nodig.

Wil jij nou ook graag digi's van Mirtillamente winnen, doe dan deze maand gezellig met ons mee.
De challenge is net begonnen en duurt nog tot en met 6 maart 20.00 uur.... dus tijd genoeg.

Dankjewel voor je bezoekje en graag tot een volgende kaart. 

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Dankjewel voor het achterlaten van een reactie